מתנה לעובד

מועדון ההטבות למענך
מעניק לכם
מגוון רחב של מתנות ותווי שי לכל מטרה
בטווח תקציבים רחב,
כך שתוכלו לפנק את העובדים שלכם בזמן ובמקום המתאים,
לאורך 365 ימים בשנה.

למענך מהווה פלטפורמה נגישה ונוחה בדמות אתר מתנות
המציע באופן בלעדי לעובדי חברות, ארגונים וועדים, מבחר יוצא דופן של מתנות ומוצרים איכותיים
בעלי ערך מוסף המיועדים למבחר אירועים במהלך השנה הקלנדרית, לרבות:

ימי הולדת

חגים ומועדי ישראל

כנסים ואירועי חברות

עונות השנה (קיץ/ חורף)

אירועי שמחה (ימי נישואין, בריתות)

יחד עם מוצרי יח"צ וקד"ם ממותגים עליהם ניתן להטביע לוגו ו/או כיתוב בהתאמה אישית.

מתנות לחגים ומועדי ישראל
למענך מציגה מאגר חסר תקדים של מוצרים ומתנות אשר ישדרגו את החג עבור קהילת העובדים שלכם, וידאגו בה בעת להעלות את תחושת ההערכה והמוטיבציה בקרבם.
אנו מציעים בחירה בין אלפי מוצרים ומתנות מתחומים השונים, המתאפיינים ביצירתיות, מקוריות, חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסא, אשר צפויים לגרום לעובדים שלכם
תחושה חיובית תוך ידיעה כי אתם מעריכים אותם.

מתנות לבחירה

למענך מציגה קונספט ייחודי לפיו זכאים עובדי כל ארגון/חברה/גוף לאתר מתנות ייעודי, במסגרתו הם יכולים לבחור בצורה קלה ונוחה למדי מתנות במגוון רחב של נושאים ובתקציבים שונים. האתר הינו מותאם ומעוצב עבור העובדים והגישה אליו נעשית דרך קישור ייעודי המסופק למנהלי הרכש/הרווחה/משאבי האנוש.

הקישור מופץ בתפוצה רחבה לקהל העובדים, ומשם כל שנותר הוא לבחור את המתנה או המוצר המועדף עליכם, למלא מספר פרטים ולחכות לשליח…

מדוע לבחור בנו

למענך מציגה קונספט מנצח לפיו כולם יוצאים מרוצים. העובד בוחר את המתנה הרצויה מבחינתנו, בזמנו החופשי ובתקציב מוגדר מראש , ובמקביל המעסיק זוכה לתגמל ולהעניק תשורה לעובדיו עבור עבודתם המסורה לאורך כל השנה, ומעלה באותה נשימה את רמת המוטיבציה שלהם כלפי הארגון.

צוות למענך הינו בעל מערך לוגיסטי מנוסה בתחום המתנות לעובדים. אנו נותנים מענה טלפוני זמין לכל עובד הנתקל בבעיה במעמד או בעת הרכישה ונרתמים להשיב לכל שאלה. כמו כן אנו מרכזים את הנתונים ומעבירים דו"ח מעקב ללקוח על תהליך בחירת המתנות, כך שיוכל לקבל את התמונה המלאה ולהחליט כיצד להמשיך ולתגמל את עובדיו גם בעתיד.

מיד עם תום שלב בחירת המתנות על ידי העובדים, אנו מתפנים לשלב האריזה, העיצוב, המיתוג תוך זמן קצר וללא עיכובים, ודואגים לספק את המתנות הנבחרות ישירות למשרדי החברה או הארגון.

בחברות וארגונים בעלי כמות גדולה של עובדים (למעלה מ-500) אנו מאפשרים בחירת מתנות אישית, הנעשית כאמור באמצעות אתר ייעודי, לצד אפשרות ליום או אירוע חלוקה חגיגי עם המתבצע בפועל על ידי דיילים ייצוגיים מטעמנו. בצורה שכזו אנו חוסכים הן עבור הארגון והן עבור העובדים, זמן וטרחה ומתפעלים את פרויקט המתנות בצורה יעילה, כולל אפשרות למשלוח אישי של המוצרים הנבחרים לכתובת הנמסרת על ידי העובדים באמצעות האתר.

עוד יצוין כי אתר המתנות הינו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר ומותאם לעבודה גם עם גופים בעלי סטנדרטים מחמירים, כדוגמת בנקים, גופי ביטחון, משרדי ממשלה וחברות אשראי.