מדיניות החזרה

למענך מקיימת שיתופי פעולה רבים עם ספקים ובתי עסק שונים מדיניות ההחזרה היא על פי חוק להגנת הצרכן התשמ"א -1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") והתקנות אשר הותקנו מכוחו, ככל שהן חלות על האתר (להלן: "ההוראות"), למעט במקרים בהם ניתן להתנות על הוראות כאמור והתניה כאמור בוצעה, במסגרת פעילות האתר אם במפורש או במשתמע.

  1. אתר "למענך".עושה כל מאמץ כדי ליצור חווית שירות וקניה נעימים, ויעילים ושואפים ליצירת חוויות נעימות בשירותים ובמוצרים הנרכשים באמצעות המועדון.
  2. במקרה של אי שביעות רצון מתחייבת החברה לטפל בכל פנייה. הפניות יטופלו מול הספקים. חבר המועדון יעודכן על קבלת פנייתו ובתום הטיפול יקבל מענה.
  3. בכל רכישה של שירות או מוצר דרך האתר יקבל הרוכש אישור בדבר פרטי הרכישה. על הרוכש לבדוק את פרטי ההזמנה ולוודא שלא נפלה בה טעות.
  4. ביטול רכישה יעשה בהתאם לקבוע בחוק הגנת הצרכן ו/או כל דין אחר.
  5. ניתן לבטל הזמנות ללא חיוב דמי ביטול באופן עצמאי באתר עד 14 ימים מיום ביצוע הזמנה (בהתאם לחוק הגנת הצרכן ) למעט במקרים בהם ניתן להתנות על הוראות כאמור והתניה כאמור בוצעה, במסגרת פעילות האתר אם במפורש או במשתמע.
  6. במקרה בו המוצרים לא יהיו תקינים בעת קבלתם, יהיה זכאי הרוכש להחזר כספי של דמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול, וזאת מבלי לגרוע מזכויותיו על פי כל דין.
  7. בהתאם לחוק הגנת הצרכן, לא ניתן להחזיר או להחליף מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול שהלקוח פתח את אריזתם המקורית. זאת למעט מוצרים שהתברר שהם פגומים, במקרה של מוצר פגום ישלח הלקוח לספק את המוצר בצירוף חשבונית המס שקיבל ומכתב המתאר את הבעיה במוצר. לאחר שהספק יקבל את פניית הלקוח, הספק ישלח אליו שנית את המוצר על פי הזמנתו המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי אצל הספק.
  8. לא ניתן להחליף ולבטל נופש חופשה אם המועד שנקבע למתן השירות חל בתוך שבעה ימים שאינם ימי מנוחה מיום הזמנת השירות.
  9. הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות, כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14 ג' לחוק הגנת הצרכן
  10. במכירה של שוברים שמימושם תחום בזמן, יאריך הספק את תוקף השובר על פי בקשת החבר בעלות נוספת בהתאם לפער מהמחיר המלא של המוצר ובלבד שהארכת תוקף כאמור אפשרית על פי הסכמי ההתקשרות עם ספק התוכן.

החזרת מוצרים למועדון למענך:

ניתן להחזיר את המוצר עד 14 יום מביצוע הרכישה. כל מה שתידרשו לעשות הוא להביא אלינו חזרה את המוצר בצירוף חשבונית אל רחוב תל גיבורים 5 תל אביב ( בית טפר )  ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נגרם לו שום פגם /נזק. כמו כן, האריזה המקורית שהגיעה עם המוצר חייבת להיות בשלמותה בעת ההחזרה.

את ההחזר הכספי תקבלו תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית. אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה.

כדי להקל עליכם, אנחנו כבר נטפל בזה עבורכם! ולצורך ביטול העסקה ניתן לגשת אלינו עם המוצר שסופק, רחוב תל גיבורים 5 תל אביב .

לפרטים נוספים וברורים:

חייגו : 072-2775577, או שלחו אלינו מייל: info@lmaancha.co.il

ניתן להחזיר אך ורק מוצר שנרכש באתר אצלנו !!!

שעות פעילות:

בימים א-ה (לא כולל חג וערבי חג) בשעות 9:00 – 16:00

 

שעות פעילות:

בימים א-ה (לא כולל חג וערבי חג) בשעות 10:00 – 17:00